GTA 6 zadebiutuje dopiero w 2025 roku? Rockstar szykuje wielką kampanię promocyjną

Radosław Krajewski
2023/11/08 14:00
0
0

Nowe szczegóły dotyczące nadchodzącej prezentacji Grand Theft Auro 6 i daty premiery gry.

Z samego rana dziennikarz Jason Schreier z Bloomberga poinformował, że Rockstar Games szykuje się do ogłoszenia Grand Theft Auto 6 jeszcze w tym tygodniu. Studio nie zaprezentuje jednak zwiastuna gry, który ma pojawić się dopiero w grudniu, a najlepszą do tego okazją będzie The Game Awards 2023. Rockstar Universe i RockstarINTEL.com potwierdzili informacje o zbliżającym się ogłoszeniu gry, jednocześnie dodając kilka nowych informacji pozyskanych od swoich informatorów.

GTA 6 zadebiutuje dopiero w 2025 roku? Rockstar szykuje wielką kampanię promocyjną

GTA 6 z premierą dopiero w 2025 roku?

Serwisy podały, że mają własne, niezależne źródła, które przekazały, że GTA 6 zostanie zapowiedziane w tym tygodniu. Rockstar Games chce zaprezentować światu swoją grę jeszcze w tym roku. Decyzja zapadła po październikowej podróży Sama Housera do Nowego Jorku, który uzyskał aktualne informacje dotyczące rozwoju produkcji. Wtedy odbyło się także spotkanie prezesa studia z agencją reklamową, podczas której złożono wniosek o udostępnienie dużej liczby przestrzeni na murale, reklamy na budynkach i przestrzeni na plakaty z prośbą o ukończenie reklam przed końcem grudnia.

Rockstar nie planuje żadnych zimowych DLC do GTA Online, które regularnie co roku trafiały do gry. Harmonogram prac nad nową zawartością uległ spowolnieniu i obecnie studio nie rozwija żadnej większej aktualizacji. Może to sugerować, że od grudnia Rockstar chce się skupić na promowaniu Grand Theft Auto 6, zapewniając trybowi online do GTA 5 wyłącznie tygodniowe wydarzenia i treści sezonowe.

GramTV przedstawia:

Niestety na premierę GTA 6 poczekamy dłużej, niż wcześniej podawano. Jedno ze źródeł podało, że premiera gry planowana jest na 2025 rok. Tytuł pierwotnie miał ukazać się w przyszłym roku, ale Rockstar potrzebuje jeszcze kilku dodatkowych miesięcy, aby dopracować swoją grę.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!