GTA 6 ma zachwycić oprawą wizualną. Gra Rockstara rzekomo „wyprzedza epokę”

Mikołaj Ciesielski
2022/04/25 11:30

Założyciel Rockstar Mag podgrzewa atmosferę wokół nadchodzącej odsłony serii Grand Theft Auto.

GTA 6 ma zachwycić oprawą wizualną. Gra Rockstara rzekomo „wyprzedza epokę”

Na początku lutego Rockstar poinformował, że trwają „aktywne prace” nad GTA 6, a w sieci zdążyły się już pojawić różnego rodzaju plotki dotyczące fabuły oraz bohaterów. Tymczasem atmosferę wokół nadchodzącej odsłony serii Grand Theft Auto postanowił podgrzać Chris Klippel – francuski dziennikarz i założyciel Rockstar Mag. Klippel, powołując się na własne źródła, zdradził bowiem, że pod względem oprawy wizualnej Grand Theft Auto 6 „wyprzedza swoją epokę”.

Oczywiście, że nowa wersja silnika graficznego Rockstar Games (RAGE9), która zostanie użyta w GTA 6, będzie pewnie niesamowita. Udało mi się dotrzeć do bardzo pozytywnych opinii na ten temat, więc nie powinniśmy być rozczarowani tym elementem. Mówimy o silniku, który wyprzedza swoją epokę” – czytamy we wpisie opublikowanym na portalu Twitter.

Powyższe doniesienia będziemy w stanie zweryfikować dopiero po pierwszej prezentacji gry, na którą prawdopodobnie przyjdzie nam nieco poczekać. Jednak już Red Dead Redemption 2 pokazało spore możliwości silnika graficznego firmy Rockstar, a za sprawą GTA 6 deweloperzy z pewnością znów będą chcieli zachwycić graczy oszałamiającą oprawą wizualną. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak cierpliwie czekać na pierwsze materiały z nowej odsłony serii Grand Theft Auto.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!