GTA 6 ma „wyznaczyć kreatywne wzorce dla serii, naszej branży i całej rozrywki”

Mikołaj Ciesielski
2022/08/09 07:20

Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two, jest pewny sukcesu nadchodzącej produkcji studia Rockstar Games.

W ostatnim czasie nie brakowało różnego rodzaju plotek i nieoficjalnych wieści dotyczących GTA 6. Jason Schreier ujawnił nieco szczegółów na temat bohaterów i miejsca akcji, a nieco później jeden z leakerów podzielił się informacjami dotyczącymi wielkości mapy. Tymczasem Strauss Zelnick, dyrektor generalny Take-Two, podczas ostatniej konferencji finansowej również postanowił wypowiedzieć się na temat nadchodzącej odsłony serii Grand Theft Auto.

GTA 6 wyznaczy nowe standardy?

Podczas prac nad kolejną odsłoną serii Grand Theft Auto, zespół Rockstar Games jest zdeterminowany, aby po raz kolejny wyznaczyć kreatywne wzorce dla serii, naszej branży i całej rozrywki, tak jak to miało miejsce w przypadku każdej z ich czołowych produkcji – powiedział Zelnick (dzięki PC Gamer)

Niestety Zelnick nie podzielił się żadnymi szczegółami na temat GTA 6. Fanom serii nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że Rockstar Games jeszcze w tym roku podzieli się pierwszymi konkretami na temat nowej odsłony serii Grand Theft Auto.

Na koniec przypomnijmy, że według najnowszych doniesień premiery Grand Theft Auto 6 powinniśmy spodziewać się najwcześniej w 2024 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!