GTA 6 króluje na Twitterze. Wpis Rockstara cieszy się największą popularnością

Mikołaj Ciesielski
2022/05/09 08:15

Informacja o trwających pracach nad nową odsłoną serii GTA okazała się najpopularniejszym wpisem związanym z branżą gier wideo na portalu Twitter.

Na początku lutego Rockstar oficjalnie potwierdził, że trwają „aktywne prace” nad GTA 6. W sieci pojawiła się już cała masa plotek dotyczących m.in. fabuły, bohaterów czy oprawy wizualnej. Mimo że o grze nie wiemy praktycznie nic, to nowa odsłona serii Grand Theft Auto i tak wzbudza olbrzymie zainteresowanie. Świadczy o tym np. fakt, że „zapowiedź” GTA 6 jest najpopularniejszym wpisem związanym z branżą gier wideo na portalu społecznościowym Twitter.

Jak zauważa serwis Dexerto, wpis z informacją o trwających pracach nad nową odsłoną serii Grand Theft Auto zebrał na Twitterze ponad 600 tysięcy polubień, co czyni go najpopularniejszym tweetem wśród postów związanych z branżą gier wideo. Na drugim miejscu, z liczbą blisko 510 tysięcy polubień, znajdziemy wpis z 2020 roku informujący o przesunięciu planowanego pokazu gier zmierzających na konsolę PlayStation 5.

Trzecie miejsce może być dla niektórych zaskoczeniem. Jak informuje Dexerto, podium zamyka bowiem wpis informujący o dacie premiery gry Spaltoon 3, który został opublikowany przez japoński profil wspomnianej marki. Tweet ten zebrał ponad 364 tysiące polubień.

Jak wspomnieliśmy wyżej, zainteresowanie GTA 6 jest ogromne. Niestety wiele wskazuje na to, że na pełnoprawną prezentację gry przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Fanom serii Grand Theft Auto nie pozostaje więc nic innego, jak uważnie śledzić informacje publikowane przez Rockstara i mieć nadzieję, że deweloperzy nie będą wcale kazali nam długo czekać na pierwsze szczegóły dotyczące nowego GTA.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!