GTA 4 Remake wygląda zjawiskowo. Fani odświeżyli grę Rockstara na Unreal Engine 5

Radosław Krajewski
2023/10/19 17:45
3
0

Deweloperzy mogą zainspirować się przy tworzeniu remake’u czwartej części Grand Theft Auto.

Grupa YouTuberów znana jako 12th Hour kilka miesięcy temu stworzyła własną wersję Grand Theft Auto 6. Fani byli zmęczeni czekaniem na oficjalne ogłoszenie nowej gry Rockstara i rozpoczęli pracę nad własnym projektem. Rzecz jasna produkcja nigdy nie miała zostać udostępniona graczom, więc prace nad grą zostały porzucone po tym, jak udało im się stworzyć w pełni grywalny fragment gry. Aby jednak umilić reszcie graczy czas oczekiwania na zapowiedź GTA 6, postanowili zaprezentować, jak Grand Theft Auto 4 mogłoby wyglądać na Unreal Engine 5.

GTA 4 Remake wygląda zjawiskowo. Fani odświeżyli grę Rockstara na Unreal Engine 5

GTA 4 – fanowski remake na Unreal Engine 5

Jak możemy zobaczyć na poniższym filmie grupa deweloperów stworzyła krótki fragment gry, który pokazuje remake GTA 4 na Unreal Engine 5. Gameplay prezentuje niesamowity wygląd Times Square w Nowym Jorku, którego nie zabrakło w oryginalnej grze, a porównanie obu wersji znajdziecie w samym wideo.

GramTV przedstawia:

Grafika w fanowskim remake’u Grand Theft Auto 4 wygląda zjawiskowo, zarówno jeżeli chodzi o modele obiektów, oświetlenie, czy jakość tekstur. Ciężko spodziewać się, aby nawet GTA 6 oferowało taką oprawę graficzną, więc projekt 12th Hour to raczej pieść przyszłości, przeznaczona dla następnej generacji konsol.

Komentarze
3
FromSky
Gramowicz
19/10/2023 19:49

I jak zawsze w tych youtubowych "remakach" jest tylko chodząca postać TPP bo żeby coś robiła to już trzeba by się więcej wysilić, nigdy też to sie dalej nie rozwija, bo po co jak nabiła wyświetlenia

JakiśNick
Gramowicz
19/10/2023 19:24

Nie nazywajcie tego remake. To jest jedna scena demo stworzona przez jutubera. Gra z tego nigdy nie powstanie.

Niakadan
Gramowicz
19/10/2023 18:01

Orginalnie fajnie wygląda tak  klimatycznie  a ten na UE tak traci klimat 
Trwa Wczytywanie