Gry z serii WWE 2K zniknęły ze Steam

Smolak
2022/07/26 09:30

Twórcy nie poinformowali o tym z wyprzedzeniem. Powód decyzji również nie jest znany.

Starsze gry spod szyldu WWE 2K zniknęły ze sklepu Steam. Obecnie są niedostępne do kupienia, ale osoby posiadające te tytuły w swoich bibliotekach ciągle mają możliwość ich instalacji. Mowa tutaj o 2K17, 2K18, 2K19 oraz 2K20. Niestety, wydawca nie podał powodu takiej decyzji. Niewykluczone, że ma to związek z wygasającymi licencjami. Na platformie Valve ciągle bez problemu kupicie natomiast najnowsze WWE 2K22 i nieco starsze WWE 2K Battlegrounds.

Gry z serii WWE 2K zniknęły ze Steam

Fani marki WWE 2K raczej nie będą zadowoleni

Na szczęście wydane w marcu WWE 2K22 jest na tyle udanym projektem, że zniknięcie starszych odsłon serii nie powinno stanowić wielkiej straty. Wszyscy dobrze jednak wiemy, że społeczność graczy nie lubi, gdy coś im się odbiera, w szczególności, gdy nie poinformowano o tym z należytym wyprzedzeniem.

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat najświeższej gry z serii, to zachęcam do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją. W tym miejscu należy również wspomnieć o tym, że według wcześniejszych doniesień w przygotowaniu jest gra RPG sygnowana logo organizacji WWE. Nieco więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
26/07/2022 14:23

Żadna strata.

Headbangerr
Gramowicz
26/07/2022 10:11

Problemy z licencjami? A już myślałem że chodzi o toskyczną męskość i uprzedmiotowienie kobiecego ciała XD