Pokemon Brilliant Diamond, Shining Pearl oraz Legends Arceus z datą premiery

LM
2021/05/26 16:16

The Pokemon Company odkryło wszystkie karty. Wiemy, kiedy na Nintendo Switch pojawią się nowe gry w kultowym uniwersum.

Ważne doniesienia dla fanów marki Pokemon. Okazuje się, że w nadchodzących miesiącach na rynek trafi kilka pozycji, które z pewnością ucieszą posiadaczy konsoli Nintendo Switch. W serii tweetów The Pokemon Company oficjalnie ogłosiło daty premier kolejno dla Pokemon Brilliant Diamond, Shining Pearl oraz Legends: Arceus. Wszystko to bez nowych pokazów gier, które zapewne pojawią się dopiero w czerwcu, podczas specjalnej prezentacji.

Pokemon Brilliant Diamond, Shining Pearl oraz Legends Arceus z datą premiery

Data premiery Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl

W specjalnym komunikacie ogłoszono, że zarówno Pokemon Brilliant Diamond, jak i Pokemon Shining Pearl zadebiutują na Nintendo Switch dokładnie 19 listopada. Mowa tu o remake’ach dwóch leciwych już produkcji z uniwersum Pokemonów, które doczekają się przede wszystkim dużo lepszej oprawy wizualnej. Przy okazji ogłoszeń poznaliśmy okładki obu RPG-ów oraz zapowiedź połączonego wydania przygód rozgrywających się w krainie Sinnoh.

Wczytywanie ramki mediów.

Data premiery Pokemon Legends: Arceus

Obok nowinek o odnowionych wersjach nie zabrakło też konkretów związanych z zapowiedzianym w lutym Pokemon Legends: Arceus. Zobaczyliśmy okładkę, a przy okazji dowiedzieliśmy się, że zgodnie z wcześniejszymi obietnicami gra pojawi się na Nintendo Switch na początku 2022 roku – a dokładnie 28 stycznia. Przy okazji wystartowały zamówienia przedpremierowe na grę, które możecie złożyć pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!