Wielki hit Xboksa z datą premiery na PS4/5 i Switchu. Grounded "dla wszystkich"

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/21 20:40
0
0

Grounded otrzymało datę premiery na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Microsoft dotrzymał obietnicy i zaczął uskuteczniać swoją nową wizję Xboksa. Donosiliśmy już o Hi-Fi Rush, które niedługo trafi na konsole PlayStation 5, ale to dopiero początek. Kolejnym tytułem, w dodatku dość sporym oraz popularnym, który dotychczas był dostępny wyłącznie na komputerach osobistych i konsolach Xbox, a który trafi finalnie nie tylko jeszcze na PlayStation 4 i 5, a także na Nintendo Switch, jest Grounded z 2022 roku od studia Obsidian Entertainment.

Wielki hit Xboksa z datą premiery na PS4/5 i Switchu. Grounded

Grounded trafi na konsole PlayStation i Nintendo Switch

Amerykańska korporacja poinformowała o tym w oficjalnym wpisie na blogu Xbox Wire, zaś studio odpowiedzialne za stworzenie tytułu opublikowało krótki teaser. Podczas dzisiejszego pokazu Nintendo Direct otrzymaliśmy również nieco dłuższy materiał reklamujący wersję Switchową. Wszystko znajdziecie poniżej.

GramTV przedstawia:

Grounded zadebiutowało pierwotnie na rynku pod koniec września 2022 roku. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy też do lektury naszej recenzji, którą znajdziecie pod tym adresem: Wielki świat małych ludzi – recenzja Grounded.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!