Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

GRID Legends pojawi się niebawem w ofercie Xbox Game Pass Ultimate i EA Play

Mikołaj Ciesielski
2022/08/24 09:55

Sprawdźcie, kiedy produkcja studia Codemasters będzie dostępna w ramach wspomnianych usług.

GRID Legends pojawi się niebawem w ofercie Xbox Game Pass Ultimate i EA Play

Dobre wieści dla abonentów Xbox Game Pass, PC Game Pass i EA Play. Już niedługo biblioteki wspomnianych usługo zostaną rozbudowane o kolejną wysokobudżetową produkcję z portfolio Electronic Arts. Mowa tutaj oczywiście o GRID Legends, z którym już niebawem będą mogli zapoznać się subskrybenci EA i Microsoftu.

GRID Legends już we wrześniu trafi do Xbox Game Pass Ultimate i EA Play

Zgodnie z informacjami przekazanymi na oficjalnym blogu marki Xbox, GRID Legends trafi do Xbox Game Pass Ultimate, PC Game Pass i EA Play dokładnie 1 września bieżącego roku, czyli za nieco ponad tydzień. Jeśli więc zamierzaliście w najbliższym czasie sprawdzić produkcję studia Codemasters, to już niedługo będziecie mogli to zrobić za pośrednictwem wspomnianych usług.

Przypomnijmy, że GRID Legends zadebiutowało pod koniec lutego bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat produkcji studia Codemasters, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja GRID Legends – gdy do podium jest za daleko…

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!