Prace nad grą Grand Theft Auto VI ruszają pełną parą. Mnóstwo ofert zatrudnienia

Maria Wawrzyniak
2022/07/20 12:00

Wygląda na to, że Rockstar Games weszło w kolejną fazę produkcji gry Grand Theft Auto VI – rozpoczął się bardzo szeroki nabór pracowników.

Jakiś czas temu wspominaliśmy o dość kontrowersyjnej decyzji studia Rockstar Games – korporacja poinformowała, iż większość mocy przerobowych zostanie przekierowana do przygotowania nowej odsłony serii Grand Theft Auto. Skutkiem tego było niemalże całkowite porzucenie gry Red Dead Online, w którym społeczność zorganizowała nawet pogrzeb. Okazuje się jednak, że deweloperzy nie rzucali słowa na wiatr – w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin w sieci pojawiło się mnóstwo ofert pracy w Rockstar Games.

Grand Theft Auto 6 wchodzi w nową fazę produkcji

Jak podaje między innymi serwis PCGamesN, w Internecie znajdziemy w sumie ponad 70 ofert pracy we wspomnianym studio. Co jednak ciekawe, jest tam do obsadzenia około 227 miejsc w międzynarodowych oddziałach. Deweloper potrzebuje specjalistów w niemalże każdej dziedziny tworzenia gier – począwszy od twórców dialogów, poprzez animatorów, testerów, a skończywszy na projektantach wydarzeń w otwartym świecie. Nabór dotyczy m.in. filii w Edynburgu, Nowym Jorku czy San Diego.

Zauważono też dość ciekawą ofertę, gdzie poszukiwany jest nadzorca subskrypcji GTA +, czyli usługi wprowadzonej niedawno do Grand Theft Auto Online. Istnieje (bardzo) duże prawdopodobieństwo, iż Rockstar Games skorzysta z niej również w przypadku nadchodzącej odsłony cyklu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!