Gran Turismo 7 na pierwszych porównaniach z GT6 i Forza Motorsport 7

Radosław Krajewski
2022/01/14 12:30

W sieci pojawiło się wstępne porównanie najnowszej odsłony serii Gran Turismo z poprzednią częścią oraz bezpośrednią konkurencją z Xboxa.

Siódma pełnoprawna odsłona Gran Turismo zmierza wielkimi krokami na PlayStation 5. Studio Polyphony Digital pochwaliło się nowym gameplayem, na którym zaprezentowali wyścig na słynnym torze Daytona International Speedway. Choć Gran Turismo 7 nie ma obecnie żadnej konkurencji na horyzoncie, gdyż zapowiedziana w 2020 roku nowa odsłona Forzy Motorsport nie otrzymała jeszcze oficjalnej daty premiery, to w sieci nie brakuje już porównań, pokazujących grę w akcji na tle innych podobnych produkcji.Gran Turismo 7 na pierwszych porównaniach z GT6 i Forza Motorsport 7Poniżej możecie zobaczyć, jak najnowsza część Gran Turismo prezentuje się na tle swojej poprzedniczki z 2013 roku, która została wydana wyłącznie na PlayStation 3. Materiał pokazuje przede wszystkim ewolucję grafiki w grach, ale również fizyki, czy zupełnie nowych technologii, które nie były obecne w ówczesnym czasie. Gran Turismo 7 zestawiono również z Forza Motorsport 7, która pojawiła się na rynku w 2017 roku. Od premiery gry minęły ponad cztery lata, ale produkcja nie zestarzała się aż tak bardzo, jak można było tego oczekiwać. Wszystkie porównania zobaczycie poniżej.

Przypomnijmy, że Gran Turismo 7 zadebiutuje już 4 marca bieżącego roku. Najnowsza produkcja Polyphony Digital ominie konsole poprzedniej generacji i pojawi się wyłącznie na PlayStation 5.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!