GRAMy w Darkest Dungeon 2! Zobaczcie prolog i początek pierwszego aktu gry

gram.pl
2023/05/09 13:00
0
0

Na naszym kanale na YouTube pojawił się obszerny gameplay z produkcji Red Hook Studios.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wczoraj – 8 maja – Darkest Dungeon 2 opuściło wczesny dostęp i zadebiutowało na komputerach osobistych w pełnej wersji. Produkcja Red Hook Studios zbiera bardzo dobre recenzje na Steam, ale to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Z okazji premiery gry przygotowaliśmy dla Was obszerny gameplay prezentujący sam początek przygody.

GRAMy w Darkest Dungeon 2! Zobaczcie prolog i początek pierwszego aktu gry

Sprawdźcie obszerny gameplay z Darkest Dungeon 2 prezentujący początek gry

Na naszym kanale na YouTube dostępny jest już obszerny fragment rozgrywki z Darkest Dungeon 2, który przedstawia prolog i początek pierwszego aktu gry. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak pełna wersja produkcji Red Hook Studios prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości. Miłego seansu!

Stwórz drużynę, wyposaż dyliżans i wyrusz przez niszczejące krajobrazy w rozpaczliwej misji, której celem jest uniknięcie apokalipsy. Najprzeraźliwsze niebezpieczeństwa czają się jednak w twoim sercu…Zbierz całą swą odwagę i wyrusz w podróż po chaotycznym, rozpadającym się świecie – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Darkest Dungeon 2 dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcję Red Hook Studios znajdziemy zarówno na Steam, jak i w Epic Games Store.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!