Darkest Dungeon II już dostępne! Gra zbiera świetne recenzje

Jakub Smolak
2023/05/09 07:40
0
0

Na twórcach z Red Hook Studios z pewnością ciążyła duża presja.

Darkest Dungeon II to jedna z najgorętszych tegorocznych premier, jeśli chodzi o gry niezależne. Pierwsza odsłona zachwyciła graczy i śmiało można powiedzieć, że zyskała status kultowej. Nic więc dziwnego, że ekipa Red Hook Studios zdecydowała się na kontynuację. Po miesiącach intensywnych prac w Early Access, Darkest Dungeon II wychodzi na światło dzienne w wersji 1.0, by znów dać graczom w kość.

Darkest Dungeon II już dostępne! Gra zbiera świetne recenzje

Darkest Dungeon II już dostępne na Steam

Osoby, które miały już okazję testować Darkest Dungeon II w ramach wczesnego dostępu, ciepło wypowiadały się na temat gry. Nie inaczej jest w przypadku pełnoprawnej wersji. Wyłącznie na Steam produkcja autorstwa Red Hook Studios doczekała się już ponad 750 recenzji, a zdecydowana większość z nich, bo aż 80%, to pozytywne opinie. Gracze doceniają jakość wykonania, a wielu z nich wskazuje, że kontynuacja znacząco różni się względem pierwszej odsłony. Darkest Dungeon II jest produkcją bardziej rozbudowaną, przez co oferuje jeszcze więcej taktycznej głębi.

„Darkest Dungeon II to roguelikowa wyprawa straceńców. Stwórz drużynę, wyposaż dyliżans i wyrusz przez niszczejące krajobrazy w rozpaczliwej misji, której celem jest uniknięcie apokalipsy. Najprzeraźliwsze niebezpieczeństwa czają się jednak w twoim sercu. Zbierz całą swą odwagę i wyrusz w podróż po chaotycznym, rozpadającym się świecie. Czworo bohaterów i dyliżans to wszystko, co dzieli mrok i odkupienie” – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Darkest Dungeon II jest dostępne wyłącznie na PC za pośrednictwem sklepów Steam i Epic Games Store.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!