Czekacie na Hogwarts Legacy? Już teraz możecie wybrać własny dom i różdżkę

Mikołaj Ciesielski
2022/09/06 12:30

Swoje wybory będziecie mogli przenieść do pełnej wersji gry.

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję zobaczyć nowe materiały wideo z Hogwarts Legacy. Deweloperzy oficjalnie potwierdzili również, że ich produkcja nie pozwoli zagrać w Quidditcha. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Twórcy postanowili bowiem umilić fanom Harry’ego Pottera okres oczekiwania na premierę gry, dzięki czemu zainteresowani już teraz mogą wybrać własną różdżkę oraz dom, do którego będzie należeć ich postać.

Gracze czekający na Hogwarts Legacy mogą już wziąć udział w ceremonii przydziału

Dzięki współpracy z Harry Potter Fan Club fani Harry’ego Pottera mogą już wziąć udział w ceremonii przydziału, a następnie przenieść swoje wybory do Hogwarts Legacy po premierze. Gracze muszą jedynie udać się pod ten adres, połączyć konta WB Games i wspomnianego klubu, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Dom – do którego trafi postać gracza – oraz różdżka zostaną wybrane na podstawie odpowiedzi na różnego rodzaju pytania, które mają określić charakter i wartości, którymi kieruje się dany użytkownik. Udział w zabawie zostanie natomiast nagrodzony szatą oraz maską, w które będziemy mogli ubrać naszego bohatera.

Deweloperzy podkreślają, że podjęte teraz decyzje nie będą ostateczne, a gracze nie będą zmuszeni do przenoszenia swoich wyborów podjętych w Harry Potter Fan Club do pełnej wersji gry Hogwarts Legacy.

Na koniec przypomnijmy, że Hogwarts Legacy zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S. Produkcja zadebiutuje na wymienionych platformach 10 lutego 2023 roku. W późniejszym terminie gra ma trafić także na Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!