Gotham Knights trafi wkrótce na Nintendo Switch? Tak sugeruje baza danych ESRB

Mikołaj Ciesielski
2023/09/11 09:10
0
0

Wygląda na to, że Gotham Knights zmierza na popularną konsolę Nintendo.

Od premiery Gotham Knights minęło już kilka dobrych miesięcy. Najnowsza produkcja studia WB Games Montreal nie zachwyciła jednak recenzentów i nie podbiła serc graczy, co potwierdzają m.in. średnie ocen w serwisie Metacritic. Tymczasem wiele wskazuje na to, że wspomniany tytuł zadebiutuje wkrótce na kolejnej platformie. W bazie danych ESRB pojawiła się bowiem wzmianka o Gotham Knights w wersji na Nintendo Switch.

Gotham Knights trafi wkrótce na Nintendo Switch? Tak sugeruje baza danych ESRB

Gotham Knights może trafić na Nintendo Switch. Nowe wydanie sklasyfikowane przez ESRB

ESRB (Entertainment Software Rating Board) zajmuje się ocenianiem zawartości i wyznaczaniem granic wiekowych dla gier komputerowych wydawanych w Ameryce Północnej. Jak zauważył jeden z użytkowników portalu społecznościowego X (wcześniej Twitter), wspomniana agencja dokonała klasyfikacji wiekowej Gotham Knights na Nintendo Switch. Niewykluczone więc, że wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi.

Trzeba przyznać, że decyzja o wydaniu Gotham Knights na Nintendo Switch jest dość zaskakująca. Deweloperzy ze studia WB Games Montreal swego czasu zrezygnowali bowiem z wydania gry na PlayStation 4 i Xbox One, a wersja na PlayStation 5 i Xbox Series X/S oferuje wyłącznie rozgrywkę w 30 klatkach na sekundę.

GramTV przedstawia:

Na Nintendo Switch prawdopodobnie wydane zostanie Gotham Knights Cloud Version. Użytkownikom hybrydowej konsoli japońskiej firmy, którzy są zainteresowani najnowszą produkcja studia WB Games Montreal, na ten moment nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną zapowiedź gry.

Na koniec przypomnijmy, że Gotham Knights dostępne jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście zainteresowani naszą opinią na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja Gotham Knights. Nowe porządki w przestępczym mieście.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!