Gotham Knights na nowym gameplayu. Twórcy zrezygnowali z wersji na PS4 i XBO

Radosław Krajewski
2022/05/10 15:33
0
0

Poznaliśmy również zawartość i cenę edycji kolekcjonerskiej.

Zgodnie z wczorajszą obietnicą Warner Bros. Games podzieliło się nowym zapisem rozgrywki z Gotham Knights. Na ponad 13-minutowym gameplayu możemy zobaczyć, jak prezentuje się zabawa Nightwingiem oraz Red Hoodem. Twórcy zaprezentowali zarówno walkę, eksplorację miasta, jak również przerywniki fabularne. Całość wygląda naprawdę dobrze, a to za sprawą rezygnacji deweloperów z przygotowania wersji na poprzednią generację konsol.

Gotham Knights na nowym gameplayu. Twórcy zrezygnowali z wersji na PS4 i XBO

Gotham Knights nie doczeka się edycji na PlayStation 4 i Xbox One. Gra ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych oraz PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Oficjalnym powodem jest zapewnienie graczom jak najlepszych wrażeń z rozgrywki, które nie byłyby możliwe w wersji na słabsze sprzęty.

Poznaliśmy również szczegóły dotyczące wszystkich dostępnych wydań gry na wyżej wymienione platformy. Oprócz podstawowej wersji, pojawi się możliwość kupienia Gotham Knights Deluxe Edition, która została wyceniona na 89,99 dolarów. W jej skład wejdzie gra, DLC Visionary Pack ze specjalnym sprzętem, elementami kosmetycznymi oraz skórką postaci inspirowaną serialem animowanym Batman.

GramTV przedstawia:

Nie zabraknie również edycji kolekcjonerskiej, za którą trzeba będzie zapłacić 299,99 dolarów. Za tę cenę otrzymamy zawartość Deluxe Edition, makietę z czterema figurkami postaci, 16-stronicową książeczkę, mapę Gotham City, a także kolekcjonerską przywieszkę z wirtualną rzeczywistością. Dodatkowo każdy, kto zamówi grę przed premierą, otrzyma skórkę „233 Kustom Batcycle Skin”, która nawiązuje do debiutu słynnego pojazdy w 233 zeszycie Detective Comics.

Gotham Knights zadebiutuje na rynku 25 października.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!