Gotham Knights na nowych fragmentach rozgrywki. Zobaczcie umiejętności Robina

Mikołaj Ciesielski
2022/07/01 11:30

Deweloperzy ze studia WB Games Montreal dzielą się kolejnymi materiałami ze swojej produkcji.

Gotham Knights na nowych fragmentach rozgrywki. Zobaczcie umiejętności Robina

Kilka dni temu do sieci trafił nowy zwiastun gry Gotham Knights skupiający się na prezentacji postaci Robina. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów z nadchodzącej produkcji studia WB Games Montreal. Deweloperzy opublikowali wczoraj bowiem za pośrednictwem Twittera 30-sekundowy gameplay, w którym pokazano kilka umiejętności wspomnianego wyżej członka Batrodziny. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Z oficjalnej strony gry dowiadujemy się, że Robin to „doświadczony wojownik korzystający z rozkładanych pałek, wyszkolony w sztuce skradania się”. Na materiale możemy natomiast zobaczyć, że wspomniany bohater będzie mógł dokonywać eliminacji z powietrza, a także wykluczać oponentów z walki przy pomocy różnych elementów środowiska.

W trakcie potyczek Robin skorzysta również z fajerwerków, które skutecznie rozproszą uwagę otaczających go przeciwników. Najmłodszy członek Batrodziny potrafi także świetnie unikać ciosów zadawanych przez wrogów oraz wyprowadzać zabójcze kontry. Rzućcie więc okiem na materiał opublikowany przez twórców i dajcie znać, czy zamierzacie wcielić się w Tima Drake’a podczas zabawy w Gotham Knights.

Na koniec przypomnijmy, że Gotham Knights zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wspomnianych platformach 25 października tego roku. Zgodnie z zapowiedziami tytuł zaoferuje zarówno tryb solo, jak i możliwość zabawy w kooperacji. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się ze zwiastunem prezentującym postać Nightwinga.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!