Gotham Knights na kolejnym zwiastunie. Zobaczcie, jak Robin ratuje Gotham

Mikołaj Ciesielski
2022/06/28 15:20

Deweloperzy ze studia WB Games Montreal prezentują, jak w akcji radzi sobie najmłodszy członek Batrodziny.

Gotham Knights na kolejnym zwiastunie. Zobaczcie, jak Robin ratuje Gotham

W trakcie Summer Game Fest mieliśmy okazję zobaczyć zwiastun gry Gotham Knights, który skupiał się na postaci Nightwinga. Tymczasem dziś deweloperzy ze studia WB Games Montreal postanowili zaprezentować nam kolejnego bohatera. Najnowszy trailer pozwala sprawdzić, jak w akcji radzi sobie najmłodszy członek Batrodziny, czyli Robin. W materiale nie zabrakło fragmentów rozgrywki, a całość możecie znaleźć na dole wiadomości.

Tim Drake może i jest najmłodszym członkiem Batrodziny, ale jest też najmądrzejszy i nikt nie może mu dorównać w wyciąganiu logicznych wniosków. On naprawdę wierzy w misję Batmana. Nie z powodu swoich osobistych tragedii, ale z przekonania, że Gotham potrzebuje bohatera. Batman był jego mentorem, który uosabiał ideał człowieka, którym Tim chce kiedyś zostać – czytamy w opisie postaci na oficjalnej stronie gry.

Podczas potyczek z oponentami Robin korzysta m.in. z rozkładanych pałek, a w trakcie rozgrywki gracze będą mogli również liczyć na jego wyszkolenie w sztuce skradania. Deweloperzy zaznaczają także, że Tim Drake posiada „wiedzę i umiejętności z zakresu nauk behawiorystycznych oraz prowadzenia wojny psychologicznej”, dzięki którym jest w stanie podołać każdemu zadaniu.

Na koniec przypomnijmy, że Gotham Knights zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wspomnianych platformach 25 października tego roku. Zgodnie z zapowiedziami tytuł zaoferuje zarówno tryb solo, jak i możliwość zabawy w kooperacji. W trakcie zabawy gracze wcielą się natomiast nie tylko w Robina, ale także w Red Hooda, Batgirl oraz Nightwinga.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!