Sony świętuje rocznicę premiery God of War: Ragnarok. Zabawne wpadki z produkcji

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/10 21:00
0
0

Z okazji rocznicy premiery gry God of War: Ragnarok Sony postanowiło udostępnić kompilację zabawnych błędów, który występowały podczas produkcji.

Wczoraj – 9 listopada – gra God of War: Ragnarok obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji przedstawiciele japońskiej korporacji Sony postanowili uczcić tak ważny dzień w dość ciekawy sposób; na łamach oficjalnego bloga PlayStation opublikowano artykuł, w którym znajdziemy m.in. filmik pokazujący zabawne błędy z produkcji gry.

Sony świętuje rocznicę premiery God of War: Ragnarok. Zabawne wpadki z produkcji

God of War: Ragnarok – zabawne błędy z produkcji. Rocznica premiery

Materiał otrzymał tytuł Midgard Mishaps 2 i zawiera fragmenty z dość późnego etapu produkcji gry. Nie musicie obawiać się również jakichkolwiek spoilerów, jeżeli jeszcze gry nie przeszliście. Zobaczyć możemy nie tylko zdeformowane twarze czy wbiegające w kadr podczas poważnych scen postacie, ale także wielokrotnie powtarzane kwestie dialogowe czy też moment, który udowadnia, że zarówno Kratos, jak i pewien dobrze znany Wam bóg potrafią co nieco na parkiecie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że God of War: Ragnarok zadebiutowało na rynku 9 listopada ubiegłego roku na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!