God of War Ragnarok – pokaz za chwilę? Twórcy publikują teaser

DK
2022/05/27 20:45
0
0

Santa Monica życzy wszystkiego najlepszego Odynowi.

Na nowe wieści na temat God of War Ragnarok czekają tłumy fanów na całym świecie. Do tej pory twórcy nie ujawnili jeszcze dokładnej daty premiery – ale wiele wskazuje na to, że nastąpi to już niebawem. I tak na przykład kilka dni temu infomowaliśmy, że Ragnarok otrzymał klasyfikację wiekową w Korei Południowej. A teraz Santa Monica opublikowało w mediach społecznościowych nową wiadomość związaną z produkcją.

Sto lat z okazji urodzin @Richard_Schiff, nasz Wszechojcze Odynie! Nie możemy się doczekać, aż zobaczycie go [wycięte] i [wycięte] w #GodofWarRagnarok!

GramTV przedstawia:

Oprócz tego do wiadomości dołączono krótki teaser. Filmik trwa dwie sekundy i obejrzycie go na dole newsa. Być może są to tylko zwykłe życzenia urodzinowe, ale fani gry mają nadzieję, że jest tu jakiś podtekst i już niedługo poznają termin premiery. Tym bardziej jeśli weźmiemy pod uwagę, że Sony ujawniło przed chwilą dokładną datę kolejnego State of Play. Pokaz ma mieć miejsce w przyszłym tygodniu. Niemniej według oficjalnych wiadomości podczas wideokonferencji nie zobaczymy dużych tytułów Sony, a raczej produkcje deweloperów third-party i te przeznaczone na PS VR2. Chyba że Japończycy planują nas jednak czymś zaskoczyć.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!