Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

God of War: Ragnarok po polsku. Zobaczcie zwiastun z rodzimym dubbingiem

Mikołaj Ciesielski
2021/10/05 12:20

Polski oddział PlayStation opublikował zwiastun nadchodzących przygód Kratosa i Atreusa w polskiej wersji językowej.

God of War: Ragnarok po polsku. Zobaczcie zwiastun z rodzimym dubbingiem

Podczas wrześniowego pokazu PlayStation Showcase mieliśmy okazję zobaczyć pierwszy pełnoprawny zwiastun God of War: Ragnarok. Na premierę gry musimy jeszcze poczekać, ale już dziś możemy sprawdzić, jak nadchodzące przygody Kratosa i Atreusa będą brzmieć w polskiej wersji językowej. Polski oddział PlayStation udostępnił bowiem rodzimą wersję wspomnianego trailera. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Materiał nie przedstawia więc nowych fragmentów rozgrywki, ale dzięki niemu możemy przekonać się, jak wypada polski dubbing. Lokalizacja nie powinna nikogo dziwić, ponieważ Sony od lat dba o to, aby tytuły ekskluzywne dla konsol PlayStation dostępne były w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej. Rzućcie okiem, a może raczej uchem, i dajcie znać, jak podobają Wam się rodzime głosy poszczególnych postaci.

Na koniec przypomnijmy, że God of War: Ragnarok zmierza na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Niestety nadal nie znamy dokładnej daty premiery gry. Na ten moment wiadomo jedynie, że nowa odsłona przygód Kratosa i Atreusa ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2022 roku. Warto również wspomnieć, że Ragnarok będzie zwieńczeniem nordyckich przygód Boga Wojny.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!