Gliniarz z Beverly Hills 4 na pierwszym zdjęciu. Eddie Murphy powraca jako Axel Foley

Radosław Krajewski
2023/11/20 15:17
0
0

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie prezentujące Eddiego Murphy’ego w Gliniarzu z Beverly Hills 4.

Po trzydziestu latach Axel Foley powróci, aby rozwiązać nową sprawę w Beverly Hills. Eddie Murphy ma okazję pponownie wcielić się w jedną z najbardziej lubianych jego komediowych ról w długo oczekiwanym Gliniarzu z Beverly Hills 4. Film właśnie doczekał się pierwszego zdjęcia, na którym możemy zobaczyć aktora w akcji.

Gliniarz z Beverly Hills 4 na pierwszym zdjęciu. Eddie Murphy powraca jako Axel Foley

Gliniarz z Beverly Hills 4 – pierwsze zdjęcie

Producentem nowej części został Jerry Bruckheimer, twórca Piratów z Karaibów oraz trylogii Gliniarza z Beverly Hills. W rozmowie z Empire obiecał, że Eddie Murphy będzie w nowej odsłonie równie genialny, co w poprzednich filmach z Axelem Foleyem.

Za każdym razem, gdy wchodzi na plan, nigdy nie wiesz, co dostaniesz. I zawsze jest w tym genialny. Każdy dzień, w którym on tam jest, przenosi cię w lata 80-te.

Gliniarz z Beverly Hills 4 opowiada kolejną historię porucznika Axela Foleya z Departamentu Policji w Detroit, który po śmierci starego przyjaciela wraca do Beverly Hills, aby wraz ze swoją córką i jej byłym chłopakiem zbadać korupcję w toczącą wymiar sprawiedliwości w Beverly Hills.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Mark Molloy, twórca mający na koncie prace przy reklamach dla takich firm jak Nissan i Apple. W obsadzie znaleźli się: Eddie Murphy, Judge Reinhold, Paul Reiser, John Ashton, Bronson Pinchot, Taylour Paige, Joseph Gordon-Levitt, Kevin Bacon i Mark Pellegrino.

Gliniarz z Beverly Hills 4 zadebiutuje w 2024 roku na Netflixie.

Gliniarz z Beverly Hills 4 – pierwsze zdjęcie, Gliniarz z Beverly Hills 4 na pierwszym zdjęciu. Eddie Murphy powraca jako Axel Foley
Foto: Empire/Netflix
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!