Ghostrunner 2 z pierwszymi wynikami. One More Level ujawnia przychody i zysk

Mikołaj Ciesielski
2023/11/28 09:00
0
0

Polskie studio podzieliło się kilkoma informacjami na temat swojej produkcji.

Ghostrunner 2 zebrał naprawdę dobre recenzje i dodatkowo może pochwalić się „bardzo pozytywnymi” opiniami na Steam. Tymczasem deweloperzy postanowili podzielić się pierwszymi wynikami wspomnianej produkcji. Z przedstawionych przez One More Level danych dowiadujemy się, ile polskie studio zarobiło dotychczas na drugiej części Ghostrunnera.

Ghostrunner 2 z pierwszymi wynikami. One More Level ujawnia przychody i zysk

One More Level dzieli się pierwszymi wynikami gry Ghostrunner 2

W opublikowanym komunikacie One More Level poinformowało, że całkowity przychód z podstawowej wersji gry Ghostrunner 2 został oszacowany na 24,4 mln złotych. Koszty produkcji wyniosły natomiast 16,7 mln złotych, a to oznacza, że szacowany zysk brutto wynosi 7,7 mln złotych. Przedstawione przez One More Level wyniki udało się osiągnąć do 31 października 2023 roku.

Warto jednak podkreślić, że przedstawione przez One More Level przychody pochodzą z tytułu realizacji umowy produkcyjnej na grę Ghostrunner 2. Oznacza to, że polskie studio może cieszyć się wspomnianym wyżej zyskiem, ale wydawca – firma 505 Games – nadal nie zarabia na produkcji opracowanej przez rodzimych deweloperów.

GramTV przedstawia:

One More Level nie podzieliło się niestety wynikami sprzedaży gry Ghostrunner 2. Niewykluczone jednak, że w najbliższym czasie otrzymamy pierwsze dane na temat liczby sprzedanych egzemplarzy. Warto wspomnieć, że polskie studio nie zamierza spoczywać na laurach, ponieważ – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – druga część Ghostrunnera ma otrzymać łącznie aż 5 dodatków.

Na koniec przypomnijmy, że Ghostrunner 2 dostępny jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia One More Level, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Ghostrunner 2 – DLC i sequel w jednym.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!