Geralt i Ciri z nowymi kostiumami w 4. sezonie. Będą inspirowane Wiedźminem 3

Radosław Krajewski
2024/04/14 10:00
0
0

Twórcy serialu Netflixa chcą odświeżyć wygląd głównych bohaterów, którzy otrzymają stroje podobne do tych z Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Już wkrótce rozpoczną się zdjęcia do czwartego sezonu Wiedźmina, w których Liam Hemsworth zadebiutuje jako Geralt z Rivii. Niedawno aktor pochwalił się swoją sylwetką, potwierdzając, że jest gotowy na walkę z potworami. Zmiana głównego aktora nie jest jednak jedynym nowym elementem, który czeka widzów. Twórcy chcą podkreślić nowy etap serialu również innymi wizualnymi zmianami, w tym kostiumami. Jak podaje Redanian Intelligence w czwartym sezonie Wiedźmina zobaczymy nową zbroję Geralta oraz strój Ciri, które będą inspirowane tymi z Wiedźmina 3: Dziki Gon od CD Projekt RED.

Geralt i Ciri z nowymi kostiumami w 4. sezonie. Będą inspirowane Wiedźminem 3

Wiedźmin – w czwartym sezonie Geralt i Ciri otrzymają nowe stroje inspirowane grą CDP RED

Tym razem Geralt będzie nosił rozpiętą skórzaną kurtkę podobną do mistrzowskiej zbroi Szkoły Wilka znanej z gry. Sam styl i krój również mają być podobne, choć nieco bardziej uproszczone i z mniejszą liczbą dodatków.

Wiedźmin – w czwartym sezonie Geralt i Ciri otrzymają nowe stroje inspirowane grą CDP RED, Geralt i Ciri z nowymi kostiumami w 4. sezonie. Będą inspirowane Wiedźminem 3
Foto: Redanian Intelligence

GramTV przedstawia:

Także Ciri będzie mogła pochwalić się nowym wyglądem. W czwartym sezonie będzie miała krótsze włosy i będzie nosić nowy kostium podczas swojej przygody ze Szczurami. Nie będzie to tak kolorowy kostium jak ten opisywany w książkach. Zamiast tego będzie nosić proste brązowe spodnie i buty, a także beżową koszulę. Jej wygląd ma być podobny do podstawowego stroju Ciri z Wiedźmina 3, ale również pozbawioną aż tylu dodatkowych elementów.

Na premierę czwartego sezonu Wiedźmina będziemy musieli poczekać do 2025 roku. Jeszcze w tym roku na Netflixie ma zadebiutować nowy film animowany The Witcher: Sirens of the Deep, który jest inspirowany jednym z opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!