Genialny easter egg w Cyberpunk 2077: Widmo wolności. To trzeba zobaczyć

Radosław Krajewski
2023/09/25 15:00
1
0

To może być jedna z najlepszych niespodzianek czekających na graczy.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności już jutro zadebiutuje na rynku. Z tej okazji CD Projekt RED udostępnił już możliwość pobrania dodatku przed premierą. Również dzisiaj zeszło embargo na publikowanie materiałów z gry, w tym transmisje na żywo. Popularny kanał na YouTubie podzielił się niezwykłym easter-eggiem z gry, który zaskoczy wielu fanów nie tylko Cyberpunka 2077, ale również CD Projekt RED.

Genialny easter egg w Cyberpunk 2077: Widmo wolności. To trzeba zobaczyć

UWAGA! Poniżej znajdują się spoilery dotyczące easter-egga z Cyberpunka 2077: Widmo wolności

Jak możemy zobaczyć na poniższym nagraniu, w grze możemy spotkać Michała Kicińskiego i Marcina Iwińskiego, czyli dwóch założycieli firmy CD Projekt. Prezesi prowadzą swój własny „nielegalny” sklep, co jest odniesieniem do kariery założycieli CD Projekt, którzy rozpoczynali od handlowania grami na giełdzie komputerowej w Warszawie.

Panowie rozmawiają o wzięciu kredytu i zakończeniem działalności swojego szemranego biznesu, aby otworzyć w pełni legalną firmą, która będzie realizować „misję”. V może podejść do sprzedawców i sprawdzić, co ciekawego mają w ofercie. W ofercie polskich sklepikarzy znajdują się takie tytuły, jak „Wojna krwi: Ripperskie opowieści”, „Netrunner-ów 2-óch”, „Biały Wilk”, a także „Z Giełdy na Giełdę, jak spełnić marzenie i osiągnąć sukces”.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077: Widmo wolności zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S i PlayStation 5.

Komentarze
1
CryOfTheRabbits
Gramowicz
25/09/2023 15:21

Marcin Iwiński nie Iwański ;)