Cyberpunk 2077: Widmo wolności gotowy do pobrania. Gracze informują o problemach

Radosław Krajewski
2023/09/25 12:45
0
0

CD Projekt RED potwierdził, że dodatek do Cyberpunka 2077 jest już możliwy do pobrania na konsolach.

Już jutro swoją premierę ma Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Aby odpowiednio przygotować się do debiutu oczekiwanego dodatku, CD Projekt RED udostępnił możliwość wcześniejszego pobrania plików gry. Gracze na konsolach Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 mogą już pobierać Cyberpunka 2077: Widmo wolności.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności gotowy do pobrania. Gracze informują o problemach

Wstępne pobieranie Cyberpunk 2077: Widmo wolności powinno już być dostępne zarówno na Playstation 5, jak i Xbox Series X/S. Dziękuję za Twoją cierpliwość.

Wczytywanie ramki mediów.

Cyberpunk 2077: Widmo wolności – rozmiar dodatku na każdej platformie

Marcin Momot z CD Projekt RED zdradził również wielkość plików dodatku do Cyberpunka 2077. Gracze na komputerach osobistych pobiorą najmniej, bo tylko 24 GB. Posiadacze wersji na konsolach muszą liczyć się większą wagą plików. Na PlayStation 5 dodatek zajmie 33 GB, zaś na Xboksie Series X/S około 38 GB.

Przed jutrzejszą premierą podajemy rozmiary gry Cyberpunk 2077: Widmo wolności do pobrania na każdą platformę:

PS5: 33 GB

Xbox Series X/S: około 38 GB

PC: 24 GB

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Nieco inaczej wygląda sytuacja dla osób, które kupiły pakiet Cyberpunk 2077 + Widmo wolności na PlayStation 5. CD Projekt RED poinformował, że możliwość pobrania gry będzie możliwe dopiero po premierze gry o północy czasu lokalnego.

Ważne informacje dla graczy na PlayStation 5 — Jeśli kupiłeś pakiet Cyberpunk 2077 + Phantom Liberty, aby pobrać Phantom Liberty, pobierz go w PlayStation Store, naciskając „pobierz” po premierze gry o północy czasu lokalnego. Przepraszamy za brak wstępnego ładowania.

Zamówiona w przedsprzedaży Quadra może początkowo nie być dostępna na PlayStation. Może to szczególnie dotyczyć regionów, w których gra zostanie wydana jako pierwsza, ze względu na ich strefy czasowe. Pracujemy nad tym, aby gracze otrzymali bonus tak szybko, jak to możliwe!

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!