Gamescom 2022: Planet of Lana – długi gameplay z pięknej przygodówki

Wincenty Wawrzyniak
2022/08/28 10:00
0
0

Na targach gamescom pokazano ponad 18-minutowy gameplay z gry Planet of Lana, ciekawej i naprawdę ładnej gry przygodowej od studia Wishfully

O grze pod tytułem Planet of Lana wiemy od czerwca ubiegłego roku. I choć produkcja miała zadebiutować na rynku pod koniec bieżącego roku, deweloperzy postanowili opóźnić premierę, ale za to potwierdzili, że tytuł zostanie udostępniony w usłudze Xbox Game Pass. Teraz natomiast studio Wishfully przyjechało na targi gamescom z ponad 18-minutowym materiałem z rozgrywki prezentującym początek intrygującej historii w naprawdę ładnej oprawie graficznej. Zobaczyliśmy eksplorację oraz główne mechaniki gry.

Planet of Lana na nowym gameplayu

Akcję obserwujemy z boku. Od czasu do czasu na swojej drodze spotkamy różnego rodzaju łamigłówki czy wrogów. Jednym z najważniejszych elementów oprócz tytułowej Lany, czyli głównej bohaterki, jest jej przypominający kota towarzysz, z którym będziemy często współpracować. Planet of Lana ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S w przyszłym roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!