Galaktus Games prezentuje, co skrywa w sobie pudełko Green Hell: The Board Game

Mikołaj Ciesielski
2021/05/24 21:30
0
0

W planszowej adaptacji produkcji studia Creepy Jar znajdziemy sporo elementów.

Galaktus Games prezentuje, co skrywa w sobie pudełko Green Hell: The Board Game

Pod koniec ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was o zapowiedzi Green Hell: The Board Game. Za planszową adaptację produkcji studia Creepy Jar odpowiedzialna jest firma Galaktus Games. Wydawca wszedł już w posiadanie prototypowej wersji wspomnianej gry planszowej i postanowił podzielić się kilkoma zdjęciami, które pozwalają nam przyjrzeć się poszczególnym elementom, które znajdą się w pudełku Green Hell: The Board Game.

Opublikowane fotografie znajdziecie w galerii załączonej do tej wiadomości. Firma Galaktus Games podkreśla, że na zdjęciach, jak wspomnieliśmy wyżej, prezentowany jest prototyp, dlatego warto mieć na uwadze, że jakość niektórych komponentów może ulec zmianie na lepsze. Tymczasem rzućcie okiem na elementy i dajcie znać, czy zamierzacie w przyszłości sprawdzić planszową adaptację gry Green Hell.

Przypomnijmy, że w Green Hell: The Board Game będzie mogło bawić się jednocześnie czterech graczy. Użytkownicy wcielą w Eksperta Survivalu, Medyka, Przewodnika lub Naukowca. Każda postać będzie posiadać określony zestaw umiejętności i jedynie dobra współpraca z pozostałymi uczestnikami zabawy pozwoli graczom odnieść sukces. Głównym celem rozgrywki jest odnalezienie Jake’a Higginsa, głównego bohatera komputerowej gry Green Hell.

Zgodnie z zapowiedziami Green Hell: The Board Game zaoferuje graczom „wysoki poziom nieprzewidywalności rozgrywki” za sprawą innowacyjnego systemu tworzenia rozrastającej się dżungli, który będzie oparty o modułową, na pół losową konfigurację planszy. W najbliższych miesiącach na platformie Kickstarter ma rozpocząć się zbiórka crowdfundingowa. Nie znamy jednak dokładnej daty startu kampanii, dlatego zainteresowanych zachęcamy do śledzenia projektu bezpośrednio na stronie wspomnianej platformy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!