Future Games Show powraca. Poznaliśmy szczegóły i datę wiosennego pokazu gier

Mikołaj Ciesielski
2023/03/03 12:45

Na wydarzeniu zaprezentowanych zostanie ponad 50 produkcji.

Future Games Show powraca. Poznaliśmy szczegóły i datę wiosennego pokazu gier

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się Capcom Spotlight Showcase. Niewykluczone, że również w tym miesiącu Bethesda oraz Microsoft zaproszą graczy na wyczekiwany pokaz Starfielda. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Miłośnicy gier wideo mogą już bowiem przygotowywać się na pierwszą w tym roku transmisję Future Games Show, która odbędzie się za niecałe trzy tygodnie.

Future Games Show Spring Showcase 2023 odbędzie się już w marcu

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez organizatorów, Future Games Show Spring Showcase 2023 rozpocznie się 23 marca o 23:00 czasu polskiego. W trakcie wydarzenia otrzymamy nowe informacje i materiały z ponad 50 gier. Już teraz możemy potwierdzić, że na pokazie zobaczymy m.in. takie tytuły jak Hyenas oraz The Expanse: A Telltale Series, a także polskie The Last Case of Benedict Fox i Witchfire.

Nie możemy się doczekać naszej pierwszej transmisji w 2023 roku, na której zobaczymy starannie wyselekcjonowaną mieszankę najbardziej ekscytujących i innowacyjnych nadchodzących gier multiplatformowych. Format naszego programu doczeka się kilku poprawek. Wprowadzamy nową sekcję „Ones to Play”, która skupi się na grach z grywalnymi wersjami demonstracyjnymi – zapowiada Daniel Dawkins.

Na Future Games Show Spring Showcase 2023 z pewnością nie zabraknie kilku niespodzianek. Całość będzie można natomiast śledzić na platformach Twitch.tv oraz YouTube, a także na portalach społecznościowych Facebook, Twitter i – po raz pierwszy – TikTok.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!