FGS 2024: INDIKA z datą premiery. Nowy zwiastun gry studia Odd Meter

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/22 11:30
0
0

Intrygująca przygodówka od studia Odd Meter i wydawcy 11 bit studios otrzymała wreszcie datę premiery.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, których zainteresowała zapowiedziana w październiku ubiegłego roku gra INDIKA od rosyjskiego studia Odd Meter. Przedstawiciele zespołu wspólnie z polskim wydawcą 11 bit studios ujawnili dokładną datę premiery produkcji – a my z tego względu otrzymaliśmy nowy zwiastun.

FGS 2024: INDIKA z datą premiery. Nowy zwiastun gry studia Odd Meter

Future Games Show 2024 – data premiery gry INDIKA. Zobacz nowy zwiastun

Zgodnie z oficjalnymi informacjami przekazanymi przez deweloperów, INDIKA ma zadebiutować 9 maja bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Akcja gry została osadzona w alternatywnej wersji XIX-wiecznej Rosji, gdzie poznamy historię młodej zakonnicy, która wyrusza w podróż „ku samozapoznaniu w towarzystwie niecodziennego, rogatego kompana”.

INDIKAjest trzecioosobową grą fabularną osadzoną w dziwnym świecie, gdzie religijne wizje zderzają się z surową rzeczywistością. Tytuł opowiada historię młodej zakonnicy, która wyrusza w podróż ku samopoznaniu w towarzystwie niecodziennego, rogatego kompana.
Na pozór Indika wydaje się zwyczajną zakonnicą próbującą dostosować się do trudnego i monotonnego życia w klasztorze. Nie daj się jednak zmylić pozorom – ta moda dziewczyna nawiązała bowiem znajomość z dość nietypowym osobnikiem, mianowicie diabłem.
Niezwykła więź jaka łączy Indikę ze Złym jest jednym z powodów, dla których wyrusza ona w podróż poza bezpieczne mury klasztoru. Świat, który odkrywa w trakcie swej przygody może być jedynie opisany jako podkręcone połączenie komedii i tragedii prosto z powieści autorów takich jak Bułhakow czy Dostojewski.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!