Forza Motorsport z wyścigami wytrzymałościowymi. Nowa aktualizacja wprowadza zawody na długich dystansach

Patrycja Pietrowska
2024/06/12 14:00
0
0

Przez kilka dni można również odebrać darmowe DLC.

Na początku marca Forza Motorsport doczekała się ważnych zmian w systemie progresji samochodów. Od tego czasu deweloperzy zdążyli wypuścić kilka aktualizacji, a najnowsza z nich, opatrzona numerem 9, jest już dostępna dla wszystkich posiadaczy gry. Tym razem gracze będą mogli wziąć udział w wyścigach wytrzymałościowych.

Forza Motorsport
Forza Motorsport

Aktualizacja numer 9 już dostępna w Forza Motorsport. Turn 10 postawiło na długie dystanse

Na oficjalnej stronie gry Forza Motorsport ukazał się nowy wpis związany z aktualizacją numer 9. W tym miesiącu na graczy czekają wyścigi wytrzymałościowe, dzięki czemu zainteresowani będą mogli zmierzyć się w zmaganiach długodystansowych. Do gry trafił między innymi słynny tor Sebring International Raceway.

Nowy update obejmuje również trzy samochody – w trybie kariery odblokujemy 1970 Chevron B16 (od 13 czerwca do 11 lipca) oraz 1988 Nissan R88C (od 4 do 25 lipca). Dodatkowo do 19 czerwca odbierzemy za darmo 2024 Porsche 963, które dostępne jest w ramach DLC na platformie Steam oraz w Microsoft Store. Po tym terminie za pakiet z samochodem i specjalnym kombinezonem kierowcy Porsche Penske Motorsport zapłacimy 24 zł.

Dodatkowo tory Nordschleife i Laguna Seca doczekały się poprawek. Wszyscy, którzy zagrają w Forza Motorsport w czerwcu mogą również liczyć na strój Rainbow. Pełna lista nowości i zmian dostępna jest natomiast w tym miejscu.

Prześcignij konkurencję w zupełnie nowej ścieżce kariery. Ścigaj się ze znajomymi w trybie wieloosobowym. Rywalizuj ponad 500 samochodami na światowej sławy torach z najnowocześniejszą sztuczną inteligencją i zaawansowaną fizyką. – głosi opis gry Forza Motorsport.

GramTV przedstawia:

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że gra Forza Motorsport zadebiutowała na rynku 10 października 2023 roku. Tytuł jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S. Najnowsza aktualizacja opatrzona numerem 9 trafiła już do gry.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!