Po wielu opóźnieniach nowy sezon w Fortnite wreszcie wystartował

Wincenty Wawrzyniak
2024/03/11 02:15
0
0

Sezon 2. Rozdziału 5. jest już dostępny!

Doczekaliśmy się. Po licznych opóźnieniach najnowszy sezon – Sezon 2 Rozdziału 5 pod tytułem Wszechmocni i Śmiertelni – wystartował w grze Fortnite. Na pole bitwy trafili mieszkańcy Olimpu, a my otrzymaliśmy oczywiście nowy zwiastun wraz ze wszystkimi najważniejszymi szczegółami.

Po wielu opóźnieniach nowy sezon w Fortnite wreszcie wystartował

Fortnite – nowy sezon już dostępny

Na wyspie Battle Royale w Fortnite otwarto puszkę Pandory. Tak na pole bitwy trafili mieszkańcy Olimpu. Jego porwane nieludzkim szałem legendy – w tym Hades i bóg piorunów Zeus – trzęsą całą Wyspą. A co gorsza – nawet tu mają do dyspozycji swoje moce i bronie. Wykorzystajcie przeciwko nim ich własne zdolności w Sezonie 2 Rozdziału 5: Wszechmocni i Śmiertelni!

Lista nowych lokacji prezentuje się zaś następująco:

  • Góra Olimpnie ma Olimpu bez Góry Olimp. To dom Zeusa, którego wielki pomnik znajduje się na szczycie, przez co zawsze będziecie się czuć, jak gdyby was obserwował.
  • Posępne Przejścieaby dostać się do „Zaświatów”, musicie przekroczyć rzekę w Posępnym Przejściu... gdzie czeka na was trzygłowy pies, Cerber. Wybierzcie się na zachód Wyspy, by stawić czoła temu potworowi!
  • Zaświatyogromny pies strzeże domu Hadesa: Zaświatów. Ziemia tego miasta niemal zupełnie wyschła pomimo obecności strumieni.
  • Wojownicze Włościbóg wojny Ares zawsze podejmuje walkę. Zmierzcie się z jego wyzwaniem na arenie Wojownicze Włości na południe od Olimpu. (A właśnie: Ares będzie strojem Ekipaki z kwietnia 2024 roku!)

GramTV przedstawia:

Oprócz tego w grze pojawił się Grom Zeusa, strzelba Strażnik Bram czy też pistolet maszynowy Zwiastun. Zainteresowanych wszystkimi szczegółami zapraszamy serdecznie pod ten adres.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!