Fort Solis – polski thriller otrzymał zwiastun z realistyczną animacją twarzy

DK
2022/10/04 21:35
0
0

Te oczy są tak cudownie rozbiegane.

O tym, że powstaje taka gra jak Fort Solis, wiemy od zeszłego roku. Po raz kolejny twórcy z warszawskiego Fallen Leaf dali nam usłyszeć o tej produkcji podczas czerwcowego Summer Game Fest. Natomiast teraz mamy okazję rzucić okiem na nowy trailer. Wideo, które prezentuje wypowiedź głównej postaci z realistyczną animacją twarzy (a szczególnie oczu), zamieszczamy na dole tej wiadomości.

Fort Solis – polski thriller otrzymał zwiastun z realistyczną animacją twarzy

Fort Solis jest thrillerem z widokiem TPP. Akcja tytułu ma rozgrywać się podczas misji na Marsie. Wcielimy się w postać inżyniera Jacka Leary'ego, który będzie eksplorować opuszczoną stację kosmiczną. Nie wszystko pójdzie tu zgodnie z planem – na pomoc załodze i ucieczkę z upiornego miejsca będziemy mieli jedną noc.

Fort Solis – obsada i data premiery

W tworzeniu gry udział biorą aktorzy Troy Baker (na trailerze), Julia Brown i Roger Clark. Twórcy zapewniają, że Fort Solis zapewni pełną identyfikację z bohaterem, w czym pomocne mają okazać się takie kwestie techniczne jak pojedyncze ujęcie kamery (bez zmian perspektywy) czy brak ekranów wczytywania. Nie ujawniono jeszcze dokładnego terminu debiutu Fort Solis; wiadomo jedynie, że premiery należy spodziewać się “niedługo”.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!