Forspoken obiektem żartów i memów. Gracze wyśmiewają najnowszy zwiastun gry

Mikołaj Ciesielski
2022/08/11 13:40
0
0

Kwestie wypowiadane przez główną bohaterkę zdecydowanie nie przypadły do gustu sporej liczbie osób.

Forspoken obiektem żartów i memów. Gracze wyśmiewają najnowszy zwiastun gry

Na początku lipca poinformowano, że Forspoken nie zadebiutuje na rynku tej jesieni, a na premierę gry będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Tymczasem deweloperzy ze studia Luminous Productions opublikowali w tym tygodniu nowy zwiastun swojej produkcji. Twórcy z pewnością nie spodziewali się jednak, że wspomniany materiał promocyjny stanie się obiektem licznych żartów ze strony graczy.

Gracze wyśmiewają sposób, w jaki wypowiada się główna bohaterka gry Forspoken

W zwiastunie nie brakuje widowiskowych i dynamicznych fragmentów rozgrywki, ale głównym problemem są kwestie wypowiadane przez główną bohaterką – Frey. Zdaniem wielu graczy „monolog” protagonistki jest żenujący. Włączcie poniższy trailer i oceńcie sami.

Wczytywanie ramki mediów.

Trzeba przyznać, że gracze mają sporo racji i wiele wskazuje na to, że dialogi nie będą najmocniejszą stroną Forspoken. Nie skończyło się jednak na negatywnych opiniach i żartach. Użytkownicy poszli bowiem o krok dalej i postanowili – na podstawie wypowiedzi Frey – przygotować podobne „monologi”, które mogliby wypowiedzieć bohaterowie innych produkcji, takich jak God of War czy Max Payne. Poniżej znajdziecie kilka przykładów.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Forspoken zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 24 stycznia 2023 roku. Warto również pamiętać, że po dwóch latach od premiery produkcja Luminous Productions będzie mogła pojawić się także na konsolach Xbox.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!