Forspoken na długiej rozgrywce. Zobaczcie nowy gameplay prosto z Gamescom 2022

Mikołaj Ciesielski
2022/08/25 08:30

Square Enix przedstawia najważniejsze elementy nadchodzącej produkcji studia Luminous Productions.

Forspoken na długiej rozgrywce. Zobaczcie nowy gameplay prosto z Gamescom 2022

Za sprawą jednego z ostatnich zwiastunów Forspoken stało się obiektem licznych żartów i memów. Deweloperzy ze studia Luminous Productions oraz firma Square Enix nie zrazili się jednak najwidoczniej ostatnim niepowodzeniem, ponieważ podczas trwających targów Gamescom 2022 zaprezentowano kolejny materiał promocyjny wspomnianej produkcji. Tym razem zainteresowani mogą zobaczyć obszerny gameplay.

Square Enix prezentuje najważniejsze elementy Forspoken na Gamescom 2022

Wideo trwa 10 minut, w których trakcie deweloperzy przybliżają szczegóły dotyczące m.in. fabuły, świata, walki czy też eksploracji. Całość składa się oczywiście z fragmentów rozgrywki, dzięki czemu zainteresowani mogą po raz kolejny sprawdzić, jak Forspoken prezentuje się w akcji na kilka miesięcy przed premierą.

Przypomnijmy, że Forspoken zmierza na komputery osobiste oraz PlayStation 5. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 24 stycznia 2023 roku. Warto również pamiętać, że po dwóch latach od premiery produkcja Luminous Productions będzie mogła pojawić się także na konsolach Xbox.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Yosar
Gramowicz
25/08/2022 16:05

Prezentuje się beznadziejnie. Świat totalnie nie do uwierzenia. Teksty na poziomie gimnazjum.  Irytujący towarzysz, bo główna bohaterka ma tyle osobowości co kowadło. Cała reszta wyciągnięta z najgorszych wzorów Ubisoftu (łącznie z wieżami). W zasadzie te fragmenty przypieczętowały mój totalny brak zainteresowania tym tytułem.

Nie sądzę też żeby po 2 latach kogokolwiek ten tytuł obchodził na Xbox-ie (nie żeby mnie to bolało, mam PeCeta).

PS Jeśli szukanie narzędzi jak powyżej ma być tym questem stanowiącym o sile tego jako RPG-a, to matko bosko, ale piach.

MisioKGB
Gramowicz
25/08/2022 10:07

Prezentuje się znakomicie. Może tylko te ogromne hit pointy biją po oczach, ale pewnie będzie się dało to wyłączyć.