Forever Skies debiutuje dziś w Early Access. Zobaczcie premierowy zwiastun gry

Mikołaj Ciesielski
2023/06/22 12:15
0
0

Deweloperzy z polskiego studia Far From Home przypominają graczom o debiucie swojej produkcji.

Na początku czerwca poznaliśmy dokładną datę premiery Forever Skies we wczesnym dostępie. To właśnie dzisiaj – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – produkcja studia Far From Home zadebiutuje w programie Early Access na Steam. Deweloperzy postanowili natomiast przypomnieć graczom o swojej produkcji i opublikowali zwiastun, który informuje, że zainteresowani już dziś będą mieli okazję zapomnieć się ze wspomnianym tytułem.

Forever Skies debiutuje dziś w Early Access. Zobaczcie premierowy zwiastun gry

Premiera Forever Skies. Obiecujący polski survival debiutuje dziś we wczesnym dostępie

Forever Skies powinno zostać udostępnione w programie Steam Early Access dziś około 19:00 czasu polskiego. Gra dostępna będzie oczywiście w polskiej wersji językowej (napisy). We wczesnym dostępie w ręce użytkowników zostanie oddany wyłącznie tryb single-player, ale z czasem produkcja ma zostać również wzbogacona o tryb kooperacji.

Doświadcz wizji zdewastowanej Ziemi, na której przez setki lat po katastrofie ekologicznej wykształciły się dwa światy: jeden, będący ruinami naszej cywilizacji, który będziesz przemierzać na pokładzie sterowca, i drugi, tajemniczy i niebezpieczny, ukryty pod warstwą toksycznego pyłu – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Forever Skies początkowo dostępne będzie wyłącznie na PC, ale ostatecznie gra ma trafić również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Deweloperzy zakładają, że tytuł spędzi w programie Early Access około rok. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi produkcji studia Far From Home.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!