Florence Pugh dołączy do obsady Diuny 2? Aktorka wcieli się w ciekawą postać

Radosław Krajewski
2022/03/08 21:51

Gwiazda Czarnej Wdowy może wkrótce zagrać u boku Timotheego Chalameta w drugiej części Diuny.

Diuna była niebywałym sukcesem, dlatego niedługo po premierze Warner Bros. oficjalnie zapowiedział drugą część. Za kamerą filmu ponownie stanie Denis Villeneuve, a prace mają ruszyć latem tego roku. Obecnie trwają castingi do obsadzenia nowych postaci, w tym księżniczki Irulany, córki Imperatora Shaddama IV, który włada całą galaktyką. Twórcy skontaktowali się z Florence Pugh, aby obsadzić ją w tej roli. Będzie to pierwsze nowe nazwisko w obsadzie drugiej części Diuny.Florence Pugh dołączy do obsady Diuny 2? Aktorka wcieli się w ciekawą postaćNa przeszkodzie angażu angielskiej aktorki może stanąć konflikt w harmonogramie. Pugh obecnie walczy o rolę w biograficznym filmie Madonny i jeżeli wygra casting, nie wiadomo, czy prace nad filmem nie będą kolidować z produkcję drugiej części Diuny. Tym bardziej że scenariusz do filmu nie jest jeszcze gotowy i jak podaje The Hollywood Reporter, aktorka czeka na najnowszą wersję szkicu, po której podejmie decyzję o wzięciu udziału w kolejnym filmie Denisa Villeneuve’a.

W obsadzie Diuny: Część druga znaleźli się: Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Josh Brolin, Javier Bardem, Dave Bautista i Stellan Skarsgard. Film zadebiutuje w kinach 20 października 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że dzisiaj swoją premierę miała platforma HBO Max. W bibliotece serwisu pojawiło się kilka interesujących nowości, w tym pierwsza część Diuny.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!