Flintlock: The Siege of Dawn do sprawdzenia za darmo. Zobaczcie nowy zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2024/06/09 23:50
0
0

W trakcie Steam Next Fest gracze PC będą mieli okazję przetestować nowe action-RPG od twórców Ashen.

W trakcie Xbox Games Showcase 2024 ujawniono dokładną datę premiery Flintlock: The Siege of Dawn. Nowe action-RPG twórców Ashen pojawiło się jednak również na PC Gaming Show 2024. Na wspomnianym wydarzeniu zaprezentowano kolejny zwiastun, za którego sprawą studio A44 Games zaprosiło graczy PC do przetestowania swojej produkcji.

Flintlock: The Siege of Dawn
Flintlock: The Siege of Dawn

Flintlock: The Siege of Dawn na zwiastunie z PC Gaming Show 2024

Zgodnie z przekazanymi informacjami już jutro – 10 czerwca 2024 roku – o 19:00 czasu polskiego gracze PC otrzymają możliwość zapoznania się z wersją demonstracyjną Flintlock: The Siege of Dawn. Demo nadchodzącej produkcji A44 Games zostanie udostępnione w ramach kolejnej edycji Steam Next Fest, która odbędzie się w dniach 10-17 czerwca 2024 roku.

Otworzyły się Wrota do Wielkich Podziemi i uwolniły bogów oraz ich armie umarłych. Kraina Kian jest oblężona, a Miasto Świtu stoi na krawędzi zagłady. Czas, aby armia Koalicji odpowiedziała. Dokonaj zemsty, korzystając z prochu i magii. Rozpocznij epicką wyprawę celem pokonania bogów, odzyskania świata i zamknięcia wrót – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Flintlock: The Siege of Dawn powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Wspomniany tytuł ma zadebiutować na wymienionych platformach 18 lipca 2024 roku. Nadchodząca produkcja studia A44 Games w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!