Final Fantasy XVI ukończone w 95%. Wkrótce powinniśmy poznać datę premiery

Smolak
2022/11/05 11:30
0
0

Czekacie na najnowszą odsłonę? Końcówka roku powinna przynieść konkretne informacje.

Mamy kolejną dawkę informacji dla graczy z wypiekami wyglądających premiery Final Fantasy XVI. Jeden z głównych twórców gry – Hiroshi Takai – w wywiadzie udzielonym japońskiemu portalowi Famitsu przyznał, że produkcja ukończona jest już w około 95%. Zdawałoby się, że jesteśmy już niemalże na finiszu naszych oczekiwań, ale przypomnijmy, że ciągle nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery Final Fantasy XVI.

Final Fantasy XVI ukończone w 95%. Wkrótce powinniśmy poznać datę premiery

Final Fantasy XVI – datę premiery poznamy jeszcze w tym roku

Deweloper zdradził również, że jeszcze w tym roku powinniśmy doczekać się nowych informacji. Niewykluczone więc, że już wkrótce twórcy zdradzą dokładną datę debiutu. Gra jest już niemalże ukończona, ale ciągle potrzebuje sporo uwagi. Twórcy chcą doszlifować produkcję i wyłapać jak najwięcej błędów, zanim oddadzą swoje dzieło w ręce fanów.

Przypomnijmy, że według wcześniejszych doniesień, Final Fantasy XVI zadebiutuje na rynku latem 2023 roku. Produkcja ma być dostępna na konsolach PlayStation 5. A jeśli jesteście żądni informacji na temat najnowszej odsłony serii słynnych japońskich erpegów, to niedawno twórcy podzielili się wideo, które zdradza nieco szczegółów na temat świata i fabuły gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!