Final Fantasy XVI na nowym trailerze!

Smolak
2022/10/20 18:55

Wideo zawiera również fragmenty rozgrywki. Starcia z bossami mogą robić wrażenie

Wiemy, że nie brakuje tutaj fanów serii Final Fantasy. Wszystkie osoby, które nie mogą doczekać się przyszłorocznej premiery Final Fantasy XVI, odsyłamy do najnowszego wideo. Trwający ponad cztery minuty trailer prezentuje naprawdę sporo. Na materiale zobaczymy chociażby fragmenty gameplayu. Urywki dynamicznych walk z pewnością podsycą Wasze apetyty. Szkoda, że do premiery ciągle tak daleko…

Final Fantasy XVI na nowym trailerze!

Final Fantasy XVI – ciągle czekamy na oficjalną datę premiery

Wideo zatytułowane zostało „Ambition”. Zobaczymy na nim ważne dla fabuły postacie oraz królestwa i lokacje, które przyjdzie nam odwiedzić w trakcie przygody. Na fragmentach prezentujących walki zobaczymy natomiast starcia z robiącymi wrażenie bossami. Trzeba przyznać, że całość wygląda nieźle, a twórcom z pewnością nie można odmówić rozmachu.

Chętnie dowiemy się, czy czekacie na Final Fantasy XVI oraz o posłuchamy o Waszych wrażeniach na temat innych odsłon serii. Na koniec przypomnijmy, że Final Fantasy XVI zmierza na PlayStation 5 i ma się pojawić na rynku latem przyszłego roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!