Final Fantasy XVI na nowych fragmentach rozgrywki. Zobaczcie starcie z bossem

Mikołaj Ciesielski
2023/06/03 11:00
0
0

W sieci pojawił się kolejny gameplay z nadchodzącej odsłony serii Final Fantasy XVI

Square Enix zapowiada, że Final Fantasy XVI zaoferuje bogaty endgame. Tymczasem premiera wspomnianej produkcji zbliża się wielkimi krokami, dlatego też nie powinno nikogo dziwić, że w sieci pojawił się kolejny materiał wideo poświęcony nadchodzącej odsłonie serii Final Fantasy. Fani cyklu mają tym razem szansę sprawdzić, jak główny bohater radzi sobie z jednym z bossów dostępnych w grze.

Final Fantasy XVI na nowych fragmentach rozgrywki. Zobaczcie starcie z bossem

Nowy gameplay z Final Fantasy XVI prezentuje walkę z wymagającym przeciwnikiem

Najnowszy gameplay z Final Fantasy XVI został opublikowany przez redakcję IGN. Całość skupia się natomiast na starciu Clive’a Rosfielda z bossem o nazwie Liquid Flame. W materiale nie brakuje dynamicznych i widowiskowych ujęć. Udostępnione fragmenty rozgrywki pozwalają również przyjrzeć się umiejętnościom głównego bohatera. Rzeczone wideo znajdziecie natomiast na dole wiadomości.

Eikoni są jednymi z najpotężniejszych istot w Valisthei, krainie w której dzięki mocy kryształów-matek pojawiło się sześć potężnych królestw. Eter zapewniany przez imponujące wieże krystalicznych gór napędza magię, która pozwoliła narodom rozkwitać przez wiele lat. Teraz jednak tajemnicza plaga zagraża wrażliwemu sojuszowi – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Final Fantasy XVI zadebiutuje 22 czerwca wyłącznie na PlayStation 5. Nadchodząca odsłona serii Final Fantasy dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy). Zgodnie z przekazanymi informacjami, z czasem produkcja Square Enix ma doczekać się również wersji na komputery osobiste.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!