Final Fantasy VII Remake Intergrade wielkim hitem na platformie Steam

Maria Wawrzyniak
2022/06/21 19:30

Premiera gry Final Fantasy VII Remake Intergrade na platformie Steam okazała się bardzo udana. Użytkownicy są zadowoleni i zostawiają pozytywne recenzje.

Kilka dni temu na platformie Steam zadebiutowała gra Final Fantasy VII Remake: Intergrade od studia Square Enix. Bardzo szybko okazało się, że debiut był niezwykle udany; we wspomnianym sklepie produkcja może pochwalić się prawie 2000 recenzji, z czego aż 91% ocen jest pozytywnych, co serwis kategoryzuje jako bardzo pozytywny odbiór. Co więcej, zgodnie ze statystykami portalu SteamDB dwa dni temu padł rekord aktywności – w grze bawiło się równocześnie prawie 14 tysięcy użytkowników.

Final Fantasy VII Remake Intergrade wielkim hitem na platformie Steam

Warto w tym momencie przypomnieć, że pecetowa wersja pierwotnie zadebiutowała jeszcze w grudniu ubiegłego roku, aczkolwiek do niedawna była to pozycja ekskluzywna dla sklepu Epic Games Store. Mimo bardzo ciepłego odbioru gry warstwa techniczna wciąż pozostawia wiele do życzenia. Gracze wciąż napotykają problemy z wydajnością oraz wiele technicznych niedociągnięć. Square Enix wypuściło już kilka aktualizacji, które poprawiły sporo kwestii, aczkolwiek do stanu zadowalającego wszystkich wciąż jest dość daleko. Co nie zmienia faktu, że zadowolona jest znacząca większość – a to już naprawdę spory sukces.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!