Film twórcy Biedne istoty z premierą na festiwalu w Cannes. Jest zwiastun nowego dzieła Yorgosa Lanthimosa

Krzysztof Żołyński
2024/04/12 19:50
0
0

Searchlight Pictures przygotowało specjalny zwiastun kolejnego filmu Yorgosa Lanthimosa noszącego tytuł Kinds of Kindness, który będzie pokazywany w trakcie festiwalu w Cannes.

Yorgos Lanthimos i producenci jego nowego filmu ujawnili, że najnowsze dzieło twórcy Biednych istot, będzie prezentowany przedpremierowo w trakcie festiwalu filmowego w Cannes, który odbędzie się w maju. Z tej okazji powstał specjalny plakat oraz zwiastun promujące film.

Film twórcy Biedne istoty z premierą na festiwalu w Cannes. Jest zwiastun nowego dzieła Yorgosa Lanthimosa

Kinds of Kindness będzie tryptykiem pokazującym dzieje trzech bohaterów. Zobaczymy tu historię mężczyzny próbującego odzyskać kontrolę nad swoim życiem, policjanta którego żona powróciła po zaginięciu i wydaje się całkowicie inną osobą oraz kobiety poszukującej z wielką determinacją człowieka ze specjalnym darem, który ma zostać przywódcą duchowym.

Emma Stone z nowym filmem Yorgosa Lanthimosa pojedzie do Cannes

W Kinds of Kindness wystąpią: Emma Stone, Jesse Plemons, Willem Dafoe, Margaret Qualley, Hong Chau, Joe Alwyn, Mamoudou Athie, Hunter Schafer i Krystal Alayne Chambers.

GramTV przedstawia:

Światowa premiera kinowa jest planowana na 21 czerwca. Wciąż nie ma wiadomo czy i kiedy widowisko trafi do kin w Polsce.

Emma Stone z nowym filmem Yorgosa Lanthimosa pojedzie do Cannes, Film twórcy Biedne istoty z premierą na festiwalu w Cannes. Jest zwiastun nowego dzieła Yorgosa Lanthimosa

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!