Kinds of Kindness na pierwszym zwiastunie. Czy nowe widowisko Yorgosa Lanthimosa powtórzy sukces filmu Biedne istoty?

Krzysztof Żołyński
2024/03/28 14:00
0
0

Searchlight Pictures pokazało oficjalny zwiastun kolejnego filmu Yorgosa Lanthimosa noszącego tytuł Kinds of Cindness, którego premiera planowana jest na lato. W roli głównej ponownie Emma Stone.

Yorgos Lanthimos nakręcił swój nowy film tuż po zakończeniu zdjęć do Biednych istot. Jego nowy film ma być prezentowany przedpremierowo w trakcie festiwalu filmowego w Cannes, który odbędzie się w maju.

Kinds of Kindness na pierwszym zwiastunie. Czy nowe widowisko Yorgosa Lanthimosa powtórzy sukces filmu Biedne istoty?

Kinds of Kindness będzie tryptykiem pokazującym dzieje trzech bohaterów. Zobaczymy tu historię mężczyzny próbującego odzyskać kontrolę nad swoim życiem, policjanta którego żona powróciła po zaginięciu i wydaje się całkowicie inną osobą oraz kobiety poszukującej z wielką determinacją człowieka ze specjalnym darem, który ma zostać przywódcą duchowym.

Kinds of Kindness na pierwszym zwiastunie. Reżyseruje Yorgos Lanthimos. W roli głównej Emma Stone

Film wyreżyseruje uznany grecki filmowiec Yorgos Lanthimos, na postawie scenariusza, który napisał wspólnie z Efthimisem Filippou.

GramTV przedstawia:

W Kinds of Kindness wystąpią: Emma Stone, Jesse Plemons, Willem Dafoe, Margaret Qualley, Hong Chau, Joe Alwyn, Mamoudou Athie, Hunter Schafer i Krystal Alayne Chambers.

Premiera kinowa jest planowana na 21 czerwca. Nie ma na razie wieści czy i kiedy widowisko trafi do kin w Polsce.

Biedne istoty – recenzja filmu. Eksperyment w dojrzewanie

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!