Festiwal Gier i Popkultury Pixel Heaven 2024 ze szczegółami. Kiedy odbędzie się impreza?

gram.pl
2024/02/06 16:20
0
0

Poznaliśmy termin dwunastej edycji Pixel Heaven.

Organizatorzy Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven potwierdzili datę dwunastej edycji wydarzenia. Impreza ponownie zawita do Warszawy tego lata, w której będą mogli wziąć wszyscy miłośnicy elektronicznej rozrywki, ale także filmów, seriali, komiksów, czy gier planszowych i karcianych. W ciągu trzech dni trwania uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach, panelach dyskusyjnych i spotkać specjalnych gości.

Festiwal Gier i Popkultury Pixel Heaven 2024 ze szczegółami. Kiedy odbędzie się impreza?

Festiwal Gier i Popkultury Pixel Heaven 2024 – termin imprezy i szczegóły

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 7-9 czerwca na terenie Starej Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie. Na uczestników będzie czekało sporo atrakcji, a pierwsze zostały już ujawnione.

GramTV przedstawia:

Podczas Festiwalu Gier i Popkultury Pixel Heaven 2024 będzie można wziąć udział w wystawie niezależnych twórców gier, prezentacjach, wykładach, panelach, szkoleniach i konkursie Interl Pixel Awards Europe 2024. Impreza przeznaczona jest również dla fanów 8 i 16-bitowych urządzeń, a także klimatów retro lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Na zbliżającej się dwunastej edycji swój udział potwierdził m.in. Simon Butler, który pracował przy przeszło 300 grach, Jon „Jops” Here, a także Jussi Koskel, fiński deweloper, który stworzył kultową grę Deluxe Ski Jump.

Więcej szczegółów dotyczących Pixel Heaven 2024 znajdziecie na oficjalnej stronie, gdzie można dokonywać rejestracji i zakupu biletów. Na imprezie nie zabraknie również nas, więc będzie okazja, aby się z nami spotkać.

Festiwal Gier i Popkultury Pixel Heaven 2024 – termin imprezy i szczegóły, Festiwal Gier i Popkultury Pixel Heaven 2024 ze szczegółami. Kiedy odbędzie się impreza?
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!