Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Far Cry 6 z datą premiery. Mamy pierwszy oficjalny gameplay

Maria Wawrzyniak
2021/05/28 19:30

Ubisoft dotrzymał obietnicy – otrzymaliśmy dziś pierwszy materiał z rozgrywki z Far Cry 6. Poznaliśmy również datę premiery.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Ubisoft przygotował dla nas prezentację gry Far Cry 6 z pierwszym oficjalnym materiałem z rozgrywki. Przy okazji poznaliśmy wreszcie datę premiery produkcji – szósta odsłona kultowego cyklu zadebiutuje na rynku 7 października bieżącego roku. Poniżej zamieszczamy natomiast wspomniane wideo; pokaz przypomniał nam podstawowe informacje na temat tytułu i zaprezentował całkiem sporo akcji. Gracze wydają się jednak niezadowoleni z oprawy graficznej, którą wielu porównuje do Grand Theft Auto V. Dajcie znać w komentarzach, co Wy o tym sądzicie.

Głównym bohaterem (lub bohaterką) gry będzie Dani Rojas, członek lokalnego ruchu oporu walczącego z dyktatorem Anthonem Castillo. W walce z bezlitosną władzą będziemy wykorzystywać szereg różnych broni, począwszy od strzelb czy karabinów, poprzez granaty, a skończywszy na wyrzutniach rakiet czy nawet miotaczach płyt CD. Mapa będzie całkiem spora, dlatego eksplorować będziemy zarówno na piechotę, jak i przy wykorzystaniu środków transportu, w tym chociażby koni. Przypomnijmy jeszcze, że Far Cry 6 zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4/5 i Xbox One/Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Ray
Gramowicz
29/05/2021 09:33

Prawdziwi Jaranie. Ciężko słuchać tego w polskiej wersji.