Far Cry 6 na obszernym gameplayu. Zobaczcie zapis rozgrywki z Xbox Series X

Mikołaj Ciesielski
2021/08/31 18:55
4
0

Najnowsza odsłona popularnej serii Ubisoftu zadebiutuje na rynku już na początku października.

Far Cry 6 na obszernym gameplayu. Zobaczcie zapis rozgrywki z Xbox Series X

Podczas gamescom Opening Night Live mieliśmy okazję zobaczyć fabularny zwiastun gry Far Cry 6. Natomiast dziś Ubisoft postanowił podzielić się z nowymi fragmentami rozgrywki ze wspomnianej produkcji i zaprosił graczy na transmisję live, na której zaprezentowano gameplay z wersji na Xbox Series X. Możemy więc sprawdzić, jak Far Cry 6 będzie prezentował się na najmocniejszej konsoli Microsoftu. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Deweloperzy pokazali różne elementy Far Cry 6. Nie zabrakło eksploracji tropikalnej wyspy, dynamicznych i widowiskowych strać z oponentami, brutalnych eliminacji oraz odbijania wrogich obozów. Twórcy zaprezentowali także kilka różnych broni i gadżetów, z których będziemy korzystać podczas zabawy. Pojawiły się też ujęcia prezentujące grę z trzecioosobowej perspektywy, co jest zupełną nowością dla serii Far Cry.

Przedstawiciele Ubisoftu poświęcili także czas na prezentację misji, w której bohater towarzyszy punkowemu i nieustraszonemu kogutowi imieniem Chicharrón. Opublikowane fragmenty pozwalają także rzucić okiem na system zarządzania ekwipunkiem. W trakcie transmisji zobaczyliśmy też różne fragmenty mapy. Twórcy nie zapomnieli też o miłośnikach skradania i poświęcili nieco czasu na cichą eliminację oponentów.

Warto wspomnieć, że zgodnie z zapowiedziami Far Cry 6 ma zaoferować największy otwarty świat w historii marki, a przepustka sezonowa pozwoli graczom wcielić się antagonistów znanych z poprzednich części cyklu.. Jeden z czerwcowych materiałów promocyjnych zapewnił również, że nadchodząca odsłona serii Far Cry zapewni graczom dużą swobodę działania.

Na koniec przypomnijmy, że Far Cry 6 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 7 października bieżącego roku. Deweloperzy zabiorą nas tym razem w podróż do Yary, czyli fikcyjnego tropikalnego państwa inspirowanego Kubą. W trakcie rozgrywki przejmiemy kontrolę nad wojownikiem lub wojowniczką lokalnego ruchu oporu, który pragnie obalić rządy Antona Castillo, w którego wciela się Giancarlo Esposito, który znany jest przede wszystkim z roli Gusa Fringa w serialu Breaking Bad.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
MisioKGB
Gramowicz
01/09/2021 09:17
TobiAlex napisał:

A może 2000? Grafika będzie ładniejsza niż w AC Valhalla. Już tam była jedna z najpiękniejszych grafik w ogóle w grach komputerowych, a co dopiero tu

MisioKGB napisał:

Całkiem ładna jak na grę z 2006 roku. Może uratuje ich fabuła oraz... ten mały pies na kółeczkach.

Z całym szacunkiem, ale kolega chyba gry pomylił, bo FC6 wygląda jak, powtórzę, gra z 2006r, zresztą wystarczy popatrzeć na komentarze na YT. Valhalla była piękna tutaj się akurat zgadzam, ale ten potwór nie ma nawet do niej startu, zresztą popatrz na tekstury i efekty cząsteczkowe ^^

Renchar
Gramowicz
01/09/2021 08:42
TobiAlex napisał:

Grafika będzie ładniejsza niż w AC Valhalla. Już tam była jedna z najpiękniejszych grafik w ogóle w grach komputerowych, a co dopiero tu

Grafa może i tak, ale reszta. Znów będzie wszystko statyczne i niezniszczalne. Ja bym chciał farcry z efektami demolki i fizyki jak było w części drugiej. Inaczej znów mamy produkt w którym zmienia się tylko antagonista i grafika.

TobiAlex
Gramowicz
31/08/2021 23:17
MisioKGB napisał:

Całkiem ładna jak na grę z 2006 roku. Może uratuje ich fabuła oraz... ten mały pies na kółeczkach.

A może 2000? Grafika będzie ładniejsza niż w AC Valhalla. Już tam była jedna z najpiękniejszych grafik w ogóle w grach komputerowych, a co dopiero tu
Trwa Wczytywanie