Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Gamescom 2021: Far Cry 6 na fabularnym zwiastunie. Witamy w Libertad

Maria Wawrzyniak
2021/08/25 21:20

Na gamescomie nie mogło zabraknąć Far Cry 6. Ubisoft ujawniło nowy zwiastun fabularny, przypominając o zbliżającej się wielkimi krokami premierze.

Kolejną produkcją, która zawitała na targi gamescom, jest Far Cry 6. Ubisoft udostępniło nowy zwiastun fabularny i przypomniało o zbliżającej się wielkimi krokami premierze, która ma nastąpić już 7 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Rewolucji nie wygrywają nieustraszeni, tylko ci, którzy budzą strach. Witajcie w Libertad.

Przeżyj dziedzictwo Far Cry i wciel się w złoczyńców w przepustce sezonowej FAR CRY 6. Po raz pierwszy w historii serii Far Cry, to ty jesteś złoczyńcą. Poznaj akcję na własnej skórze kontrolując legendy: Vaasa Montenegro, Pagana Mina i Josepha Seeda. W dodatkach pojawi się oryginalna obsada.

Zanurz się w pokręconych umysłach tych kultowych złoczyńców, ujawnij ich pochodzenie, walcz z wewnętrznymi demonami i spotkaj znane postacie. A to wszystko w zupełnie nowej rozgrywce Far Cry, w której musisz umierać... i grać ponownie. Czy zdołasz uciec z umysłu złoczyńcy?

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
25/08/2021 23:15

No cóż, graficznie wygląda wciąż jak FC3, ale fabularnie może być ciekawie. Ostatnia część kompletnie nie przypadła mi do gustu pod względem historii, może tu będzie inaczej.