Ubisoft Forward: Far Cry 6 z przepustką sezonową. Dwa nowe zwiastuny

Maria Wawrzyniak
2021/06/12 22:25

Kolejną atrakcją wydarzenia Ubisoft Forward była gra Far Cry 6; francuska korporacja zaprezentowała przepustkę sezonową oraz zwiastun antagonisty.

Jedną z ostatnich produkcji zaprezentowanych podczas wydarzenia Ubisoft Forward była gra Far Cry 6. Dzisiaj otrzymaliśmy dwa nowe materiały. Pierwszy zaprezentował głównego antagonistę, czyli słynnego Antona Castillo, którego krwawymi śladami podąża 13-letni syn Diego.

Drugi materiał był z kolei zapowiedzią przepustki sezonowej, której oficjalny opis prosto od twórców znajdziecie pod poniższymi materiałami. Przypomnijmy jeszcze, że Far Cry 6 zadebiutuje 7 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4/5 i Xbox One/Series X/S.

Przeżyj dziedzictwo Far Cry i wciel się w złoczyńców w przepustce sezonowej FAR CRY 6. Po raz pierwszy w historii serii Far Cry, to ty jesteś złoczyńcą. Poznaj akcję na własnej skórze kontrolując legendy: Vaasa Montenegro, Pagana Mina i Josepha Seeda. W dodatkach pojawi się oryginalna obsada.

Zanurz się w pokręconych umysłach tych kultowych złoczyńców, ujawnij ich pochodzenie, walcz z wewnętrznymi demonami i spotkaj znane postacie. A to wszystko w zupełnie nowej rozgrywce Far Cry, w której musisz umierać... i grać ponownie. Czy zdołasz uciec z umysłu złoczyńcy?

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
13/06/2021 00:54

Oho, widać że już się Ubikom skończyły pomysły na DLC, jak wyciągają trupy z szafy.