Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

E3 2021: Nowy zwiastun Far Cry 6 pokazuje dużą swobodę i nietypowego towarzysza

Mikołaj Ciesielski
2021/06/14 08:15

Ubisoft prezentuje kolejne ujęcia ze swojej nadchodzącej produkcji.

E3 2021: Nowy zwiastun Far Cry 6 pokazuje dużą swobodę i nietypowego towarzysza

Podczas sobotniego Ubisoft Forward francuska firma zaprezentowała przepustkę sezonową do gry Far Cry 6, a także przybliżyła postać głównego antagonisty, Antona Castillo. Tymczasem wspomniana produkcja pojawiła się także na wczorajszej konferencji Microsoftu, gdzie pokazano nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki. W materiale podkreślono m.in. ogromną swobodę, z jaką będziemy mogli wykonywać poszczególne zadania. Twórcy przedstawili też kolejnego nietypowego towarzysza – „punkowego koguta”.

Siej chaos wszystkim, co masz pod ręką! Od cichego, ale zabójczego palownika po plecak wyrzucający pociski naprowadzające, skorzystaj z arsenału chałupniczo wykonanego uzbrojenia od Juana Corteza, mistrza rozwiązywania problemów. Poruszaj się dowolnie po przepięknym, otwartym świecie Yary i korzystaj z pojazdów „zrób to sam” takich jak latający buggy. Zaprzyjaźnij się z uroczymi, ale nieustraszonymi amigos, takimi jak Chicharrón, punkowy kogut” – czytamy w opisie najnowszego zwiastuna.

Na koniec przypomnijmy, że Far Cry 6 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę gry zaplanowano na 7 października bieżącego roku. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Yarod
Gramowicz
14/06/2021 09:00

Jakoś kompletnie mi nie podchodzi ten klimat.

Takie Just Cause ale fpp. Zdecydowanie wolałem strzelać do Red Necków w ostatniej części (świadomie pominąłem ten różowy syf o nazwie New Dawn)